Eriza >> Hizmetlerimiz >> Kurumsal Hizmetler >>
LAN-Local Area Network
WAN-Wide Area Network
Wireless Networks
Uzaktan Erişim Çözümleri
Network Sunucu Hizmetleri
Network Yönetim ve İzleme
Network Optimizing
>> Yapılsal Kablolama Çözümleri
Sistem Odası Kurulumu
System Health Check
 
Yapılsal Kablolama Hizmetlerimiz

Yapısal Kablolama

  Teknolojinin hız kesmeden sürekli oalrak gelişmesi, kurumsal ağların, verinin yanında ses, video ve diğer grafik tabanlı uygulamaları da destekleyebilecek seviyede olması zorunluluğu beraberinde getirmektedir.

  Bütün bu uygulamaların yer aldığı bilgi sisteminin üstüne kurulacak olan yapısal kablolamanın önemi bu nedenle oldukça fazladır.

  Dolayısı ile bir işletmenin bilişim alt yapısının her biriminin düzenli ve verimli bir şekilde çalışabilmesi için yapısal kablolamaların kaliteli ürünler kullanılarak alanında uzman kişilerce projelendirilmesi ve uygulanması gerektiğini unutmayınız.

  Eriza Bilişim Sistemleri olarak, müşterilerinden aldığı güvenin getirdiği sorumluluk ve marka anlayışı ile kurumlara özel projeler tasarlıyor ve projelendiriyoruz. Bu paralelde iletişim dünyası için hayati önem taşıyan yapısal kablolama projelerinde kurumların otomasyonunu sağlarken, ses, veri ve görüntünün taşınmasını da mümkün kılıyoruz.

  Kaliteli ve iyi projelendirilmiş yapısal kablolama sayesinde, binada bir kez yapılacak olan, iletişim altyapısı sonucunda her yeni teknolojiye sürekli yatırım yapmaya gerek kalmamakta ve mevcut yapı üzerinden ekstra maliyet ve iş kaybına da sebebiyet verilmemektedir.

  Eriza Bilişim Sitemleri; yapısal kablolamanın o işletmeyi ya da binayı çok uzun yıllar yatırım yapmayı gerektirmeyecek şekilde tasarlanması gerektiğinin bilinciyle, sistemin en verimli şekilde çalışabilmesi için gereken en kısa, en doğru ve en güvenilir yolu bulup, uygun donanımları kullanarak uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Kablolama   Yapısal Kablolama uygulama alanlarımız;

• Data Kablolaması
• Şebeke ve UPS Enerji Kablolaması
• Telefon Kablolaması
• Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri Kablolaması
• Güvenlik Sistemi Kablolaması
• PVC ve Metal Kablo Kanalı Uygulamaları