Eriza >> Hizmetlerimiz >> Kurumsal Hizmetler >>
Network Sunucu Hizmetleri
Network Yönetim ve İzleme
LAN-Local Area Network
WAN-Wide Area Network
Wireless Networks
 
Network(Ağ) Kurulum Hizmetleri

Network Kurulum Hizmetleri

  Eriza Bilişim Sistemleri, IT sektöründeki bilgi birikimiyle müşterilerine network kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle herzaman yanınızda olmaya hazırız.

  Firma olarak ağ çözümlerini belirlemeden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılır. Firmanın mevcut yapısı ve mevcut ihtiyaçları ele alınır. Gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.
Ayrıca; network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Network Cihazlarının Kurulumu ve Desteği
  Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri
  Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.
Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.


 Network (ağ) alanında sunduğumuz diğer hizmetler; Network

>> LAN-Local Area Network (Yerel Alan Ağ)
>> WAN-Wide Area Network (Geniş Alan Ağ)
>> Wireless Networks (Kablosuz Ağlar)
>> Uzaktan Erişim Çözümleri
>> Network Sunucu Hizmetleri
>> Network Yönetim ve İzleme
>> Network Optimizing
>> Yapılsal Kablolama Çözümleri
>> Sistem Odası Kurulumu
>> System Health Check


Detayları görmek için lütfen başlıkları tıklayınız...


  Bilişim ağınızda meydana, gelen herhangi bir arıza durumunda uzaktan erişim veya yerinde destek sağlanarak hedeflenen servis süreleri dahilinde arıza giderilmektedir. Arıza harici durumlarda da sürekli olarak sistem performansı incelenmekte ve proaktif destek sağlamak amacıyla detaylı raporlama yapılmaktadır.