Eriza >> Kurumsal >> Hakkımızda >>
Eriza Bilişim Kimdir ?

Eriza Bilişim Hakkımızda   2001 yılında Kadıköy de "Pro-Net Yazılım ve Donanım Hizmetleri" olarak ticaret hayatına başlamıştır. Değişen ve gelişen piyasa şartlarından dolayı 2008 yılı başında firma kimliği "Eriza Bilişim Sistemleri San.Dış Tic.Ltd. Şti" olarak değişmiş ve yeni bir vizyon kazanmıştır.

   Genel olarak hizmetlerimizden bahsedecek olursak Firma ve Kurumlara Bilişim Teknolojileri alanında danışmanlık ve destek vermekteyiz. Başlıca hizmetlerimizi; Alt Yapı koordinasyonları, Proje Geliştirme ve İş Takibi, Kurumsal ve Bireysel Ürün Tedarikleri, Yerinde Teknik Servis Hizmetleri, Kurumsal Web Çözümleri, Profesyonel ve Amatör Kablosuz Ağlar, Ticari Yazılım Tedarik ve Eğitimleri şeklinde sıralamamız mümkündür.

   Sektörsel yenilikleri yakından takip edip deneyimlerimizle analiz ederek müşterilerimizin sorunlarına kesin ve kalıcı çözümler üretmek için çaba göstermekteyiz.

   Bilişim Sektörünün Büyük Üretici Ve Tedarikçileri ile kurmuş olduğumuz iş ortaklıkları Ekonomik anlamda daralan piyasanın sorunlarına çözümler üretmemiz, bize dolayısı ile müşterilerimize büyük destek olmaktadır. Firmamız geniş bir ürün yelpazesi ile her tür isteğe cevap verebilme potansiyelini elinde tutmaktadır.

   Dürüst ve Hızlı çalışmayı kendisine ilke edinen ERİZA BİLİŞİM SİSTEMLERİ müşterilerine en iyi hizmeti vermek için gün geçtikçe kendini yenilemekte ve sektöründeki yerini günden güne sağlamlaştırmaktadır.

Eriza Bilişim Sistemleri